CooL t-shirt

Jeżeli cenisz sobie jakość, lubisz nietuzinkowe koszulki, chcesz mieć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, dobrze trafiłeś. Marka Cool t-shirt powstała specjalnie dla Ciebie.

Wykonujemy koszulki wg indywidualnych projektów naszych klientów. W zależności od projektu stosujemy odpowiednie technologie, aby efekt zadowolił najwybredniejszych z Was.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii cyfrowych możemy wykonać prawie każdy nadruk. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Obecnie na rynku możemy znaleźć tysiące koszulek z nadrukiem, cechą większości z nich jest brak indywidualności. Produkowane są w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy, stąd ich relatywnie niska cena. My inaczej patrzymy na koszulki - to nie tylko element codziennej garderoby, to sposób na wyrażenie siebie.

 

Dlaczego nasze koszulki tyle kosztują ?

To pytanie może zadać część z Was. Pewne jest, że nie możemy konkurować z marketową masówką, ale ..... czy o to chodzi ?

Chcąc sprostać Waszym wymaganiom używamy :

  • Materiałów sprawdzonych producentów - Stedman, Hanes, Adler, Fruit of the Loom
  • Do druku stosujemy farby wodne (ekologiczne) firmy DuPont
  • Folie flex i flock

 

Jakich technologii używamy do druku ?

W zależności od projektu stosujemy:

  • Druk cyfrowy bezpośredni - dla grafik wielokolorowych, przejść tonalnych zarówno na białych jak i kolorowych koszulkach
  • Flex - Flock - przy wykonywaniu napisów, prostych grafik liniowych jednokolorowych
  • Sitodruk - przy projektach 1-4 kolorowych drukowanych w większych ilościach

 

Jakie mamy doświadczenie w produkcji koszulek ?

Cool t-shirt jest marką należącą do F.P. Kobra, jednej z najstarszych firm branży reklamowej w Wielkopolsce. Od 1992 r zajmujemy się wykonywaniem gadżetów reklamowych, w tym również koszulek.

Dzięki bazie sprzętowej i doświadczonej załodze możemy zrealizować prawie każde zlecenie.

Od 2007 roku dostarczamy koszulki dla drużyn e-sportowych pod marką eGame.com.pl . Dzięki nam wiele polskich klanów jest posiadaczami profesjonalnie wykonanych koszulek, smyczy, czapek itp.

Ci, którzy nam zaufali powracają, aby zamówić kolejne koszulki.